Відповідальне зберігання продукції

Відповідальне зберігання продукції на складах-холодильниках.
Відповідальне зберігання та складські послуги - комплекс логістичних операцій від приймання та адресного зберігання вантажу до управління замовленнями і відстеження руху товарів на всіх стадіях логістичної системи. Передавши Ваш вантаж або продукцію на відповідальне зберігання компанії ТермоС, Ви не тільки заощадите Ваші ресурси, але і будете впевнені в збереження та безпеки Вашого товару.

Сьогодні послуга відповідальне зберігання є самим динамічним сегментом в області зберігання товарів. Склади, на яких надається послуга відповідальне зберігання, оснащуються новітнім обладнанням з останніх тенденцій складської галузі, саме це гарантує найвищий рівень зберігання товарів.
Послуги зі зберігання вантажів, надавані відповідно до договору підписаним обома сторонами, надають Вам чудову можливість скоротити, або зовсім виключити витрати на утримання власних складських приміщень.
Відповідальне зберігання - один з головних напрямків роботи компанії ТермоС. Надаючи своїм клієнтам, послуги з відповідального зберігання охолоджених і заморожених товарів.

Ми беремо на себе цілий спектр обов'язків, який включає в себе технічне обслуговування складу, організацію служби охорони, контроль за дотриманням робочим персоналом правил техніки безпеки, а також покупку, ремонт та обслуговування спецтехніки.

Ця послуга актуальна як для фізичних так і для юридичних осіб.