Написати запит
Написати запит Ви можете надіслати запит по цікавлячій вас послузі і наш співробітник відповість Вам у найближчий час
Заповніть, будь-ласка, поля відмічені *
Ваше повідомлення вдало відправлено, у найближчий час з Вами зв'яжуться
Ім'я*:
Телефон:
e-mail*:
Тема запиту*:
Текст повідомлення*:
* відмічені поля обов'язкові для заповнення
Склади-холодильники в містах:
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок Ви можете замовити дзвінок і наш співробітник передзвонить Вам у найближчий час
Заповніть, будь-ласка, поля відмічені *
Ваше повідомлення вдало відправлено, у найближчий час з Вами зв'яжуться
Ім'я*:
Телефон:*
Текст повідомлення*:
* відмічені поля обов'язкові для заповнення
Адреса офіса:
м. Дніпропетровск
вул. Героев Сталінграда, 122
тел.: +38 056 789-96-01
моб.: +38 050 453-57-30
e-mail: info@thermos.com.ua

Про компанію

Мережа холодильних терміналів «Термос» - це надійний партнер при зберіганні і складській обробці продукції. Компанія спеціалізується на наданні в оренду холодильних камер і наданні послуг зі зберігання замороженої та охолодженої продукції.

Перший склад-холодильник «Термос» почав роботу в лютому 2005р. у Дніпропетровську, потім були відкриті склади в Хмельницькому, Харкові, Львові, Запоріжжі, Кривому Розі.

До створення мережі холодильних терміналів «Термос» залучена команда досвідчених фахівців: технологи, проектувальники, будівельники, менеджери. Для забезпечення безперебійної роботи холодильного обладнання «Термос» має у своєму розпорядженні власний інженерний персонал по експлуатації холодильних машин. 

Приоритет компаніїї Пріоритет  компанії - це забезпечення сітьового складського сервісу і надання послуг однаково високої  якості на всіх складах «Термос». 

Нашими клієнтами є українські і закордонні дистриб'юторські і виробничі компанії, такі як «Данон», «Fozzy Group», ТОВ «Сандора» (ТМ «Вімм-Білль-Данн»), ТД «Щедро» (ТМ «Щедро» та «Запорізький»), «Миронівський хлібопродукт» (ТМ «Наша ряба»), ПАТ «Концерн Хлібпром» (ТМ «Львівський хліб», ТМ «Bandinelli»),  ПАО «Галичфарм»,  ПАТ «Житомирський маслозавод» (ТМ «Рудь»), ТОВ «Ласунка»,  «Кліон», «Украінская восточная рибная компанія», «Аквафрост» (ТМ «Водный мир»), «Санта-Україна»  (ТМ «Санта Бремор»), ТОВ «Компанія Рікон» та інші.