Склад-холодильник у м. Дніпро

З лютого 2005 р. почав роботу сучасний склад-холодильник класу «В», розташований за адресою: м. Дніпроп, просп. Богдана Хмельницького, 122.

Склад-холодильник «ТермоС» знаходиться на території великого складського комплексу з розвинутою виробничою інфраструктурою, яка включає в себе: сухі склади, офісні приміщення, ремонтні бокси для автотранспорту, автомобільну стоянку, автомобільні під'їзні шляхи. Для забезпечення температурного режиму кожна камера оснащена двома незалежними холодильними агрегатами з автоматизованою системою моніторингувикористовується озонобезпечний фреон. Територія складського комплексу перебуває під цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Склад-холодильник обладнаний пожежною сигналізацією.

Загальна площа: 3 000 м2
Площа камер: від 120 м2 до 900 м2
Температурний режим: 0 ÷ +5 ºС
Холодильне обладнання: компресорні агрегати FRASKOLD (Італія), збірка фірми ТЕКО (Німеччина), повітроохолоджувачі ІСЕ (Італія)
Режим работи: цілодобово
Додаткові характеристики: Стоянка для транспорту з можливістю підзарядки холодильного обладнання автомобілів-розвізників. Власна трансформаторна підстанція і дві лінії електропостачання.

Наші склади